top of page
Green%20Snowflake%20_edited.png

Telli oma ettevõttele 
e-jõulukaart!

Animeeritud e-kaardid panevad pildid elama ja jutustavad lugusid kombel, mida pelgalt sõnad ei suuda kunagi teha. See on vorm, mis paneb aju tööle ning kutsub esile emotsioonid, mida pühade ajal on vaja, et jätkuvalt oma klientide meeltel püsida.

MIKS E-KAART?

Iga tark juht valib tõhusa valiku ja e-kaart on pühade ajal tõhusaim valik, mis säästab ühtlasi ka aega niigi kiirel perioodil. Statistika näitab, et 2/3 inimestest avab meelsasti e-jõulukaardid ning mäletab neid ka kuu-kahe möödudes vs füüsiline kaart. Eriti hea teostuse korral mäletatakse ka aastaid hiljem!
 

Green%20Snowflake%20_edited.png

Concept on teie abiline, et saaksite e-kaardi enda kasuks tööle panna.


Õigesti tehtuna, on see tõhus tööriist oma sihtgrupiga suhtlemiseks – jutustamaks brändi lugu, läbi pehmete pühadesoovide ning miks mitte ka esitlemaks oma toote või teenuse olemust nii, et see muutub hoomatavamaks ja kutsub üles reageerima.


Kui soovid, et ka sinu kliendid saaksid tõhusa ja personaalse jõulutervituse osaliseks, siis meilt leiad laia valiku taskukohaseid eelvalmistatud e-kaarte, kuhu enda info saab lasta lisada ning soovi korral saame valmistada teie ettevõttele unikaalse e-kaardi,mis on teie ettevõtte visuaalide ja tunnetusega kooskõlas.     

 

Green%2520Snowflake%2520_edited_edited.p
bottom of page